HAKKIMIZDA


Akyaka’da ( Gökova ) bir tarafta geçmiş yüzyılları keşfederken, diğer yanda yeşilin türlü tonlarını içinize sindirip, ruhunuzu dinlendirebiliyorsunuz… Kuş cıvıltıları ve çiçek kokuları sabah yürüyüşleri.. Trafikten uzak tenha yollarında sakin bisiklet turları… Sessizliği başka hiçbir yerde bu kadar çok sevemezsiniz… Gökova’da sessizliğin tek sesi, yalnızca kuşlar…

Ovanın ortasından ağaçlar ve sazlıklar arasından süzülerek Gökova Körfezi’ne akan Kadın Azmağı, Çaydere ve Akçapınar deresi doğal bir akvaryumdur. Azmak sularının serinliği, şiirsel güzellikteki sualtı bitki örtüsü ve elinizle tutuverecekmiş hissine kapılacağınız balıkları ile yörenin doğal dokusunu yaşatır size. Azmak hemen birkaç kilometre ilerideki Akyaka’nın yanı başında Gökova Körfezine dökülür. İşte tam da bu noktada evinizi aratmayan Hamle Hotel yer almaktadır.

150 kişilik kapalı, 300 kişilik havuzbaşı restaurantımızda yöreye has yiyebileceğiniz taze deniz ürünlerinin tadını unutamayacağınıza eminiz. Tüm düğün, nişan, sünnet ve özel günlerinizde her kesime hitap edebilecek canlı müzik grubumuzla hizmetinizdeyiz.

50 kişilik toplantı salonumuzdaki mevcut aparatlarla toplantı, seminer ve temalı grup çalıştayı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Misafirlerimizin istemesi halinde Kraliçe Kleopatra’nın deniz banyosu yaptığı Sedir Adası’na tekne turu düzenlenmekte, Türk Gecesi, mehtap turu, azmak turu, balık tutma turları Muğla’da kurulan büyük pazar turu da yapılmaktadır.

Otelimiz dahilindeki kablosuz internet ağı (wireless) sayesinde bir yandan işlerinizi yürütebilir, diğer yandan keyifle tatilinizi sürdürebilirsiniz.